» Poradna » Programy

Hra na U410

Ahoj, rozjedu hru Lunar Flight na Lenovo U410? (http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-u410-graph... )Požadavky hry:OS: Windows XP / Vista / 7Processor: 2.4 GHz or equivalent processorMemory: 2 GBHard Disk Space: 900 MBVideo Card: 500 MB Video RAM and at least Shader Model 2.0DirectX®: 9.0cSound: Windows compatible sound card

Odpovědi na otázku

Prosím o odpověď, docela na to spěchám

Na hry je desktop,a pokud to hodláš hrát na NTB,tak to podle mě nerozjedeš,protože GT610 je úplný LOW-END.

Obecne mate jiste pravdu. Konkretne vzhledem k dotazu pravdu nemate. Ta hra na 90% pojede a pojede snesitelne.

Ano, to pojede.

Děkuji