» Poradna » Mobily

Hra Mountain Rage a Google play

Dobrý den,nedávno mě oslovili na ulici čeští vývojáři s hrou Mountain Rage pro Google Play a hra se mi moc líbila. Dceři jsem koupila nový tablet s Androidem. Nemám s tímto systémem zkušenosti a hru bych ji chtěla stáhnout. Dceři bych chtěla ale zablokovat stahování dalších her resp. her bez mého svolení. Jde to nějak omezit? Děkuji :)

Odpovědi na otázku

Reklama?

Jo jde zamknout obchod play a dalsi aplikace jako je nastaveni atd.CM Security a proc prave timto,protoze jde nastavit zakas odinstalace.

Děkuji moc.