» Poradna » Ostatní

Hra Medal of honor underground nejde uložit na paměťovou kartu nevidí ji

ZdravímMám problém s hrou Medal of honor Underground. Nemůžu ji uložit na paměťovou kartu. Nevidí ji to

Odpovědi na otázku

Čo ju nevidí? Prečo ju ukladáš na pamäťovú kartu?

Chci uložit rozehranou hru

a máš tu kartu správně naformátovanou? Nebude lepší nějaký ehhh klasický, trapný usb disk? :D

Tak to nevím . Koupil jsem novou

a co tě vede k tomu to tahat na kartu? Najdeš si přes google kam se ukládají savy ze hry, a vykopíruješ si jen pár kb soubor. Pak ho můžeš nahrát třeba někam na cloud (Googledrive, onedrive, icloud..) i přes mail nebo na tu flesku a na cílovém pc si to jen natáhneš do té složky s těmi savyTo co jsem popsal, je práce i s hledáním na google na minutu a půl ;)

Asi jsem to špatně napsal. Jedná se o PS 2

bez komentáře