» Poradna » Programy

Hra jde nainstalovat, ale ne spustit

Zdravím. nainstaloval jsem si hru Call of Juarez: The Cartel. Instalace proběhla bez problémů, ale když dám hru spustit tak se ukáže akorát tak logo hry a nic. Hra se nespustí. Dal jsem i nastavení kompatilibity na Windows 7 (nebo 8) a napsalo mi to že, program UbisoftGameLauncher.exe přestal pracovat, nebo co. Neví někdo náhodou, jak na to? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Někdy může pomoci nastait režim kompatibility, spustit hru jako administrátor (tj. s právy administrátora) a mít vypnutý antivirový program.

Kup si originálhttps://www.gamesale.cz/