» Poradna » Programy

Hra Dama 2004

Instalace hry Dama 2004 (f. Keensoft, freeware) na Win2000 probehla (snad) v poradku. Hra se vsak poklepanim na prislusny exe-soubor nespusti - obrazovka na nekolik vterin zcerna, pak se objevi puvodni okno Pruzkumniku.Nesouvisi to nejak s obrazovkovym rezimem? Jak mam postupovat?

Odpovědi na otázku

Myslím že tohle je spíš dotaz na výrobce hry (support, diskuzní fórum-jestli nějaké mají, atd...).Jaké ta hra má požadavky? Splňuješ je? Přečti si nějaké "Readme" nebo "FAQ", jestli u té hry jsou... Je hra kompatibilní s W2000?Máš nainstalované DirectX? Jakou verzi?