» Poradna » Programy

Hra Chaser-pomóc

V 37 misi jdu modrou chodbou a mám obejít zával v chodbě, který se má obejít po skalní stezce a na konci stezky skočit do chodby. Do té chodby nějak nemůžu skočit a trápím se s tím už pěkně dlouho. Je tam nějaká finta? Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Dá se to, chce to rychle přehmatávat klávesy, otočit se zády ke skále a vyskakovat na ní. Budeš stoupat a pak přeskočit do výklenku. Já to zkoušel snad stokrát, a podařilo se.