» Poradna » Ostatní

Hra Battlefield 3

Dobrý den, mám velký problém. A to že jsem si koupil Battlefield 3 Limited Edition na Xbox 360, a k němu jsem dostal kod na víc misí. Chtěl jsem si jej aktivovat ale když to zadám kod napíše mi to Code is not valid (Prostě že je špatně zadaný kod). Zkošel jsem i restartovat konzoly jenže je to pořád stejně. Prosím o pomoc

Odpovědi na otázku

"Code is not valid" rozhodně neznamená, že je "kod špatně zadaný", ale že není platný, respektive správný a tady bych asi začal. Třeba tím že se obrátíš na prodejce a to pouze v případě že jsi tu hru koupil někde oficiálně. V případě žes to koupil někde na Aukro, Bazoši, nebo někde v tržnici či bazaru, bych se na to samozřejmě vykašlal a příště už stejnou chybu prostě neopakoval ...

Dobrý den, tu hru jsem koupil v gamehall.cz a mělo by to být oficiální, tak se na tu stránku koukněte, teda mě připadá jako oficiální, nikde není napsáno že by to bylo použitý

Tak to řeš s prodejcem. Tady ti s tím těžko někdo pomůže.

hm....