HPT370 RAID

Zdary. Jak vám chodí HPT370 RAID řadič v single-nonraid režimu? Když pověsim muj WD29100 7200 ot,2MB cache na southbridge mý desky /ABIT KT7-RAID/, tak v sandře dostanu výsledek 10 200 b/s. Když to změřim připojený na primáru HPT370ky, tak dostanu slabejch 7500 b/s. Updatnul jsem bios a ovladače na betaverzi 1.0.3 - bez výsledku. UDMA mam taky zapnutý, i když ve windows to vzhledem k charakteru řadiče /chová se pro systém jako SCSI/ nejni vidět. Poznal jsem to tak, že když jsem v biosu řadiče nastavil PIO4, tak výkon ještě víc klesnul. Napište sem někdo vlastní zkušenosti. Dík.

Odpovědi na otázku

No ja mam na nem 30GB IBMko DTLA 7200ot/s, a v sandre ukazoval 11800 bodů. No a kdyz jsem dal Quatum Fireball 6,4GB 5400ot/s na normalni ide (mód ata33) tak mi ukazala sandra ze dela 12900 bodu, coz teda trochu nechapu jak muze bejt pomalejsi disk s pomalejsi ata bejt rychlejsi jak IBM...
Navic kdyz jsem IBM rozdelil na dva disky tak to kleslo na 10500 bodu...
Co je v neporadku?
Jo a ve vlastnostech toho IBM mi to neukazuje polozku DMA, takze nevim jestli je zapla nebo neni.

Myslim ze IBM ma s timto radicem problemy. Spis naopak HPT370 ma problemy s IBM. Me to tayk blbne. Musim se spokojit s ATA66 na chipsetu.