HP Vectra

Ve škole HP Vectra VL420 DT. Nebyl jsem u toho. Počítač se vypl. Nejde teď zapnout. Po zapnutí do elektriky se zatočí chladiče a rozsvítí kontrolka na desce. Ventilátory se zastaví. Po podržení vypínače nebo opětovném stisku se ozve 2x cvrlikání a pak 2x pípnutí. Paměti jsem zkoušel vyměnit za jiné (funkční). Vše jsem vyčistil, ale furt to dělá to samé. Prosím o pomoc.

Odpovědi na otázku

Jak to jeste pipa, tak z toho vyskubni napajeci kabel. Dopipa to, a uz by to pak melo normalne najet.
Ty Vectry to delaly. Stacilo, kdyz na sichte za chodu rubla elektrika v zasuvce, a uz nenajely.

A uzivatele zacli volat, ze jim to pipa a nejde zapnout

To jsem někde četl a taky jsem ti psal jakýsi vzkaz. Jenže zkoušel jsem ta vypnutí z elektriký snad 40x a nepomohlo to.
Vytrhnou hned jak to začne cvrlikat? Těsně mezi cvrlikáním, mezi pípnutím- zkoušel jsem snad všechny možnosti. Když to nepomohlo, co včíl?