HP Vectra Desktop

Zdravím všechny a chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jaký typ tesky pasuje do tohoto case - http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Do... ?Je to přesbě tento model, přesněji řečeno prázdný case. Tady je uvedeno že je to typ ATX, ale klasická ATX deska tam nepasuje, je tam úplně jiné vrtání - http://microdream.co.uk/hp-vectra-vl800-p2074-600... .Je to tedy nějaká speciálně vyrobená deska pro tenhle desktop a jinou do ní ( bez úprav, nedostanu ?

Odpovědi na otázku

Nikdo, nic ?

Tenhle mi ještě rukama neprošel, ale ostatní HP Vectra byly atypy, většinou včetně zdroje.

Zdroj bych ani tak moc řešit nepotřeboval, to je pohoda, spíš mi jde o vrtání té desky ... takže asi bude, toho jsem se bál trošku ...

A není jednodušší rovnou koupit nějaký case? Starý se dá pořídit za odnos. Svého časy jsem občas opravoval podobné stroje (byly peníze na opravy, nikoli na nový, přičemž nový klidně vyšel na polovinu). Narážel jsem tam na umístění slotů, na otvory na konektory pro klávesnici a různé porty. Musel jsem řešit spoustu drobných odchylek u věcí, které normálně prostě zapadnou do sebe a je hotovo.

No, jednodušší .... jde mi o case "desktop" pod monitor na stůl. Tenhle co mám, je vpodstatě funglovka, mám dokonce podezření že v něm nikdsy žádný pajšl nebyl a jde spíš o hobby, takový PC tuning, není to nic bez čeho bych nemohl být A za odnos ? Sehnat podobný case, do kterého pasne jakákoli "klasická" deska, je takřka nemožné ... tohle je tak nejbližší možný, ty osotatní pracovní stanice od HP, či Compaq, tam se nedá připasovat vůbec nic

Modecom Feel 105, Feel 205, Eurocase MC8102 - mám pokračovat?

Ale ano, jistě, já vím že existují, ale rozhodně to není "za odvoz" Jak říkám, je to takové hoby, poskládat nějaký funkční PC z věcí, co "někde najdeš" ... ne že do toho budeš investovat peníze ... ono to zní asi legračně, ale pár takových PC jsem už do kupy dal, i za cenu radikálních zásahů do case Ten Eurocase nepadá v úvahu, to je mikroATX a tyhle desky se dost blbě shánějí ( koukal bys co je možné najít ve sběrném dvoře ) Ta "stopětka" Modecom, to je to samé a ta "dvěstěpětka" taky, všechno za peníze a microATX, pro můj účel nepoužitelné, ale v každém případě díky za tip, někdy se mi to určitě bude hodit Do toho case který řeším se pohodlně vleze "plnokrevná" deska ATX, kterých je všude plno, jen je ji prostě třeba upravit

Tak na co se ptáš? Pokud je to nestandardní skříň, tak do ní běžná ATX nepůjde a tu speciální neseženeš, tak co řešíš? Dej tam co najdeš u popelnice a skříň uprav.

No, já myslím že jsem dotaz napsal srozumitelně a kolega výše mi ochotně vysvětlil jak to je Pro Ty pro které byl můj dotaz nesrozumitelný : vyrábějí ty společnosti desky specielně pro svoje case a jinou, téhož formátu tam nenapasuji ? Odpověď už byla dána A k těm popelnicím ... nehledám u popelnic, hledám ( například ) i ve sběrných dvorech, kde třeba školy vyhazují funkční PC, protože za doatce nakoupili jiné a mi se třeba 10 ks desek se siklem 775 po 20 korun kus celkem hodí, na Aukro mi za to málem ( a za podstatně vyšší cenu ) urvali ruce Postavit PC za 10 tisíc, to umí každý, postavit totéž PC za 2000 ... to je prostě hobby Jo ... mimochodem ... trošku OT ... v těch sběrných dvorech jsou na casech COA štítky ... za ty nechtějí nic .... hádejte k čemu je to dobré ?

Které školy vyhazují funkční PC se S775? Teď jsem zrovna dával do jedné několik s P4 a S423, protože jim v kabinetech odešly PIII S370 a už se mi to nechtělo spravovat.

Tak já myslím že nečekáš, že Ti dám adresu Je to prostě tak ... existuje nový podnikatelský obor, který se nazývá "lobbing" a tím se dneska zabývá každý od Dalíka až po Topolánka .... já to sem nechtěl tahat, ale ptal ses ... klimpry se soklem 775 se válely ve sběrném dvoře ... vybral, zaplatil a vydělall ... jednoduché .... Je mi to fakt jedno ... já tam přijedu vyhodit elektrobordel a odjíždím stejně naložený ....