HP Scanjet 3670- ovladaěč

Dobrý den,Po nainstal. W.10 mi nefunguje skener HP Scanjet 3670.Nemůžu najít ovladač.Prokousal jsem se ke sdělení, že ve W10 není skener podporován.Je nějaký řešení, nebo ho mám hodit do stoupy? :(Ale třeba se pletu, táhne mi na 70 a tak ...

Odpovědi na otázku

prubni zkušební verzi VueScan - mám dojem, že si umí leckdy poradit.přímý odkaz na instalačku:https://www.hamrick.com/files/vuex6497.exemožná to ve free verzi vkládá vodoznak nebo funguje jen chvilku, ale na vyzkoušení by mělo stačit. Mám dojem, že to snad i umělo česky...

Zkusit jak to tu píše,stáhnout ovladače pro Vista. Rozbalit ten ZIP,jít do správce zařízení dát aktualizovat ovladače toho skeneru a zadat cestu k těm ovladačům. https://www.tenforums.com/drivers-hardware/73806-ho...

Dík, ten VueScan funguje,a vkládá vodoznak , musel bych zakoupit plnou verzi za asi 1870 kč. Abych mohl skenovat i diáky a pod. Zákl.verze má jen ploché skenování. A ta rada další, do toho si mi nechce. Toho se bojím :)Ale mám tiskárnu Konica Minolta PagePro 1300W. Taky starej krám a už zlobí.Tak budu přemýšlet zda nebude lepší koupit černob. multifunkci. I když asi budu muset oželet ty diáky, ale ono už toho moc není.Tak děkuji za odpovědi a mějte se. :)

ještě máš možnost si "bokem" sehnat instalačku Windows XP, nainstalovat Oracle Virtualbox, do něj XP a v nich udělat instalaci všeho ke skeneru - myslím, že k tomuhle skeneru bylo na XP všechno. Samozřejmě to není "eticky čisté" ale XP jsou zastaralý OS a nikdo ho neřeší, pokud to nemáš do firmy.Já takhle jeden starší skener z virtuálních XP používám (mám starší legální licenci) - akorát mi Virtualbox běží na linuxu. Je to o krok víc - musíš nejdřív nastartovat Virtualbox s XP a z nich teprv spustit skenovací software, ale zas mi tam funguje i původní a velmi povedený soft HP Scanning and Imaging, co byl ke skeneru.

Dobré řešení od AIbert Winter (AI Wintermute) - taky to tak mám.

Windows 10 si snad najde ovladače sám ... rozchodil jsem i HP Scanjet 3500

Taky si myslím,že to tak je to,ale musí udělat ve správci zařízení a ne tu v poradně.

Dobrý večer, tak tohle opravdu funguje. Trvalo mi dlouho než jsem se do toho pustil, nějak nebyla odvaha.Chci poděkovat všem co se snažili pomoci, a přeju Vám hodně zdraví a pohody v příštím roce.j.