» Poradna » Programy

HP Quick launch buttons - podsvícení displeje

Zdravím, potřebuju poradit, jak manuálně spustit program (proces) QLBCtrl.exe . Ačkoli mám vše řádně nainstalováno a vše fungovalo, po posledním restartu NB se mi tento program nespustí. Vpravo dole na liště už nemám ikonku Quick Launch Buttons, ačkoli by se po spuštění měla objevit(podle Startup v msconfig) . Program není ve spuštěných procesech a když ho chci manuálně ze složky spustit, jen problikne okno cmd a nic se nestane. Zkoušel jsem i spuštění z příkazové řádky, přeinstalovat ovladač, odinstalovat a naistalovat starší verzi, nepomáhá. Potřebuju to hlavně kvůli změně podsvícení displeje, která teď nefunguje. Ovládání hlasitosti pomocí tlačítka Fn funguje, jen se nezobrazí ta lištička, ukazující, na kolika % hlasitosti jsem.

Díky za návrhy

Odpovědi na otázku

odinstalovat -> restart -> stáhnout z webu HP aktuální verzi a nainstalovat.

Pokud to nepůjde, nebude to aplikací.

JJ plně souhlasíma jen doplním že on ten sw od HP se sám rád aktualizuje (pokud mu to nezakážete) a pak to takhle dopadá. Takže Odinstalovat, a stáhnout z webu HP poslední aktuální verzi a tu nainstalovat. Jinak já mám ntb HP WIn 7 64bit a na liště taky žádnou ikonu nemám a přitom mi vše běhá tak jak má (hlasitost, jas, wifi, BT - vše se po stisku patřičných kláves také zobrazí na ploše