» Poradna » Notebooky

Hp psc 2175

HP PSC 2175 CHYBA SELHÁNÍ SKENERU,VYPNĚTE JEJ A ZNOVU ZAPNĚTE.Ale nepomáhá to.Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

jedinecna sanca ist do novej tlaciarne :) hento si kupil niekedy za Marie Terezie, ked bola este panna.

servis ...

takychto nam prinesu do servisu 1-2 tyzdenne. Teraz si predstav, ze by som kazdu naozaj mal riesit. Zobrat a hladat problem. Dajme tomu by som ten problem nasiel a odstranil. Cena ktoru by si platil by sa blizila cene novej tlaciarne, alebo by ju aj prekrocila. Vacsinou ale ludia donesu tlaciaren, kde je najprv treba dat nove farby, aby sa stym mohlo zacat vymyslat.. balenie HP56+57 v alze 68€. Rovno nech to zahodi a kupi si atramentovu canon za 50€.

ptal se na radu

este som zabudol.. a keby som ten problem nenasie, zaplatil by mi za moj cas co som stym stravil? = tolko isto ako keby som problem nasiel? Preto napr. zasadne neodvirovavam pocitace, mas to zavirene, cista instalacia je 100% uspech, drbat sa stym 2-3 hodiny s neistym vysledkom je strata casu a penazi

-reinstalace ovaladačů-reinstalace PC-elektro odpad.... ...ta věc je už cca 9-8 let stará a dávno po konci životnosti.

Na 99,99999% vadná logika scanneru = nutnost výměny desky = nerentabilní oprava = nová tiskárna

RIP děkuji všem co se podíleli na konverzaci hp psc 2175...objednal jsem si hpdeskjet 2630 all-in-one.Má s ní někdo nějaké zkušenosti?předem dík za odpovědi.

nema, normalni ludia nekupuju tlaciarne za 38€.