HP ProBook 4530s a "hry"

Ahoj! Mám pracovní notebook zakoupený předminulý rok v listopadu,no a zkouším ho na "hry". Já vím,4GB ram,i5 2,4ghz a přesný typ nevím.. A integrovanou GK Intel HD 3000 a pak Radeon HD 6490. S tím nic moc nerozjedu,ale viděl jsem i videa kde na notebooku hráli Skyrim na ultra..já jedu na ultra low 20 frames..nevíte jak "zvýšit výkon"? Vyplatí se upgrade RAM? a ranaři typu "Nový PC" - nemám finance:) Díky moc!

Odpovědi na otázku

Ne. ☺

Definuj "Ne" 😉

Na všechny otázky které tě napadnou, v souvislosti se zvýšením výkonu stávajícího stroje, zní odpověď ne. Vím, že tohle jsi nechtěl slyšet, ale z můj dědeček říkal, že z ho*na bič neupleteš. ☺

nie je liečenie lacnejšie? HD 6490M nemá výkon ani starej HD 3850. Ak hranie na NB, šiel by som do 17,3" (snáď lepšie chladenie) a GTX 950M, ale niet nad desktop. Tam môžeš mať aj ULN s i5-6500 a GTX 960 bez strachu z upečenia