» Poradna » Notebooky

Hp probook 4510s. win 10 64x ati mobility radeon hd 4300

bez ohledu na stáří ntb a jeho hardware. neví někdo o funkčním ovladači?

Odpovědi na otázku

Google nefunguje?driverpack.io/sk/devices/video/amd/ati-mobility-radeon-hd-4300-series?os=windows-10-x64

zdar.řešil jsem to na Radeon mobility HD 4500 a nějaký NTB Samsung.Stáhni z AMD poslední legaci driver pro tu kartu.Při spuštění je třeba přepnout režim kompatibility na Windows 7.A pak spustit jako správce. Ještě jsem přepínal jazyk na angličtinu ale možná není třeba.