» Poradna » Notebooky

HP ProBook 450, nezapne se, blika LED dioda napajeni

Zdravim, po trech hodinach jsem probudil pocitac z rezimu spanku a zapl prohlizec, po cca pul hodine se z niceho nic vypl. Vyndal jsem baterii, pockal, zkusil zapnout, nic. Kdyz je v pocitaci baterie blika bila led dioda vedle konektoru pro adapter, pokud vyjmu baterku, pripojim do napajeni, opet zacne stejne blikat ale nezapne se.Nemohl by me nekdo zachranit?

Odpovědi na otázku

Autorizovaný servis HP tě nejen zachrání, ale i nemime. Můžeš sice ještě chvíli žonglovat s adaptérem a baterkou, ale skončíš tam.

Stejné příznaky na mém stroji. Vybliká kod, který není u HP popsán. Nepomáhá ani klávesová zkratka Win + B. Náhrada za druhou baterku vedla k mnezproblémovému spuštění notebooku. Jedině nákup nové baterie.