» Poradna » Notebooky

HP ProBook 450 G0 - prepinanie grafickych kariet

Ahoj. Nainstaloval som Windows 7 do notebooku HP ProBook 450 G0. Notebook ma dve graficke karty: Intel a ATI Radeon. Problem je v tom, ze sa medzi nimi neda prepinat. Stale je zapnuta len integrovana graficka karta Intel. Automaticky sa nic neprepne aj pri potrebe vacsieho vykonu a to som nastavil v Catalyst Control Center "vysoky vykon" pre danu aplikaciu. V notebooku su nainstalovane najnovsie ovladace zo stranky HP + najnovsi BIOS + aktualizovany Windows. Vie mi niekto poradit ako prepinat spominane graficke karty? Mam este jeden podobny notebook HP ProBook 4530s kde sa daju graficke karty krasne rucne prepinat. Nieco podobne by som chcel ja na Probook 450. Za pripadnu odpoved vopred dakujem.

Odpovědi na otázku

Nikto nic?

Já mám tenhle notebook,instaloval jsem taky WIN 7,všechny ovladače jsem stáhnul ze stránek HP a problém nemám. GRafická karta se mi zapne automaticky když je ji potřeba.Hry i náročnější grafické editory mi jedou krásně,žádný problém jsem neměl. A jak jsi poznal ,že se grafika nezapne?

Spoznal som to pri aplikacii AutoCAD. Ten AutoCAD ide aj na integrovanej grafike ale ako? Mozno je to len akurat nejaka vynimka potvrdzujuca pravidlo.