HP Photosmart C5280 - netiskne, klape

Dobrý den, Mám tiskárnu HP Photosmart C5280 a vše donedávna fungovalo. Nyní jsem ji včera zapnul a chtěl jsem si vytisknout jeden papír a tiskárna najednou začala dělat takové klapání jako když je ozubené kolečko a druhé se o něj dře. NA displeji tiskárna píše Otevřete dvířka, uvolněte uvíznutí v držáku a pokračujte stisknutím tlačítka OK. Samozřejmě do tiskárny jsem se díval a navíc jsem zkoušel i barvy vyndat a nic tam zaseknuté nevidím. Tak se chci zeptat, jestli někdo nevíte , co by to mohlo být? //upřesněn titulek (tiskarna HP) podle obsahu příspěvku

Odpovědi na otázku

Musíš sa dosať zo zadu k teflónovým, ozubeným kolesám, niektoré sa zrejme posunulo (vyosilo) na metalickom hriadeli alebo máš medzi zubami kus papiera, chleba, rohlík v párku, smažené hranolky.....

Keby si nepridaval kokotiny, dalo by se ti aj niekedy verit.

TO nejsou kokotiny opravdu to nefunguje jak píši

reagoval jsem na nudaMám jen inkoustovku, nemůžu radit, ale občas lovím ždibek papíru

tohle je prý inkoustovka:https://www.alza.cz/multifunkcni-zarizeni-hp-...

Není uživatelský manuál trošku sdílnější? Nemá to možnost dvou výstupů papíru, že bys zkusil ten druhý? (spousta tiskáren mívá vyklapávací druhý výstup na tisk např. na polokarton).Nemusí tam být nic zaseknutého, taky se nemusí třeba chytat podavač na papír a "lapá" papír naprázdno...

na netu že kousek papir nebo uvolnena packaMam jen nesložitou (laicky) 2480

nic v tom nemám

jak pise nuda, neco se mohlo posunout, nebo ta packa či páčka , text bez diakritiky. V manuálu jsou často uváděny nějaké pokyny na závady.

Asi se ti zasekl vozík. Vypni tiskárnu a vysuň ho z parkovací polohy zhruba doprostřed a zapni tiskárnu.