» Poradna » Notebooky

HP Pavillion dv7 1110eg (dotaz na výkon)

Dobrý den, zakoupil jsem výšše zmiňovaný notebook, byl mi nabízen jako herní (AMD Turion X2 Dual Core Mobile RM-72 2.10 GHz 4 GB RAM 500 GB HDD ATI MOBILITY RADEON HD 3400 Series 512 MB RAM až 2302 MB celková dostupná paměť) hraju hru s těmito požadavky na HW: Systémové požadavkyMinimální systémové požadavky OS - Win 98, Win XP, Win 2000CPU - Pentium 3 1GHzPaměť - 512MGrafická karta - Grafická karty s více než 32MB RAMZvuková karta - Support DirectX 9.0Myš - S Windows kompatibilní myšDoporučené systémové požadavkyOS - Win 98, Win XP, Win 2000CPU - Pentium 4 1.8GHzPaměť - 1GGrafická karta - Grafická karta s více než 64MB RAMZvuková karta - Support DirectX 9.0Myš - S Windows kompatibilní myšHra je hratelná ale ne uplně plynulá když jsem někde kde je víc věcí ve hře CPU vyletí ihned na 100%. Čím to je a co se stím dá dělat? Děkuji všem předem za rady.

Odpovědi na otázku

Pokud máte v systému nainstalováno spoustu balastu od HP, potom se není čemu divit. Viděl jsem, že na takovém notebooku v klidu běželo přes devadesát procesů. To je velká brzda. Navíc si dovoluji připomenout obecnou skutečnost, že notebook není na hry optimální zařízení.