» Poradna » Notebooky

HP Omen-17

Dobrý den .Na klávesnici nejsou aktivní P1 až P6, Je to vada nb ,nebo se musí aktivovat ??Ve Wof tank nejdou využít.

Odpovědi na otázku

Dříve fungovaly? Je třeba mít dva oficiální programy HP Command Center a Omen Command Center. V tom druhém se nastavují makra.

Ne, nefungují od začátku. Zkusím stáhnout ty programy.

Díky za radu ,program už mám , hned jsem si změnil podsvícení a jdu zkoušet nastavit ty makra. Doufám,že na postup přijdu sám. Ještě jednou dík..

Dobrý den.Musím s hanbou přiznat,že jsem na postup jak aktivovat P1-P6 nepřišel.Doufal jsem,že to bude v Omen Command Center jednoduché. Můžete poradit?? Nebo aspoň naznačit.