» Poradna » Notebooky

Hp nx 7400

instalace Windows xp na HP nx 7400instal.cd s ovladači sata, inportovány do win. programem nLite,instalace proběhne až do restartu ok.po restartu hláška "chyba čtení disku"prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

Skusil by som v BIOS-e (ak tam je taka moznost) prepnut rezim SATA do IDE a skusit instalaciu nanovo, ci bude nejaky rozdiel. POkial by sa to spravalo rovnako, tak problem nebude v suvislosti so SATA radicom a ovladacom.Riesi sa to presne tu, myslim, ze by to mohlo pomoct.http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Operating-Sys...

zdravím, po několika pokusech s instal. cd a ovladači sata, bez disketovky se zadařilo.díky všem ahoj Pepa

dodatek,při instalaci Windows 7 vše ok.

Citaj moj odkaz, tam presne toto riesia. Videl som v rychlosti, ze prepinaju v BIOSe rezim sata. Takze to co som pisal sedi.

Přesně XPčka na SATA jedině v režimu IDE / ComaptibleSice by to mělo fungovat i s těma ovladačema v režimu AHCI - při instalaci podstrčit přes F6, ale né vždy to bylo 100%