HP LJ M175nw tiskne netiskne

Mám poslední dobou problém s tiskem na HP LaseJet 100 color MFP M175nw. Tiskárna vytiskne třeba 1, 2 papíry, pak se chvilku netiskne. Pak zase vytiskne 1 stránku, ale další už nevyleze. Ve frontě to vyhodí chybu tisku a hotovo. Někdy pomůže odpojit USB, někdy vypnout tiskárnu. V nejhorším případě musím vyp/zap PC, protože zase pro změnu přestane fungovat twain rozhraní skeneru. Někdy se stane, že nevytištěné stránky z tiskárny vylezou po hodině (i když už ve frontě nejsou). Někdy to vytiskne místo textu chybu:PCL XL Error, Subsystem: KERNEL, Error: IllegalTag, File Name kernel.c, Line Number: 1969.Našla jsem si na netu, že má tahle tiskárna od minulého týdne problém s aktualizací AVG (mám Eset), kde se doporučuje přeinstalovat ovladače (udělala jsem) popřípadě vypnout před tiskem antivir (udělala jsem), ale nepomohlo to. Další rady byly vypnout v Předvolbách - Upřesnit - Rozšířené možnosti tisku zakázat a Optimalizace tiskových dat - Pro text a rastr. V PC jede W7 Pro 64b a tiskárna je napojená na 3m kabelu.Nic z toho nepomáhá. Máte s ní někdo podobné problémy? A jak jste je vyřešili?

Odpovědi na otázku

Tak já se s tím tady píšu a vy nic. Tak aby jste věděli, pomohl aktivní USB HUB.

ok

I když jsi to nějak rozchodil, tak bych osobně doporučil vykašlat se na USB a využít toho, že je zařízení vybaveno LAN.