» Poradna » Ostatní

HP Laser Jet Pro MFP M227 - špiní papír

V poslední době mi "špiní" tisk a na okrajích papíru jsou černé fleky, a to i po výměně toneru u LaserJetu MFP M227. Když se dívám na tiskový válec, jsou na něm pruhy od toner.barvy a i po otření se tam opět objeví. Je potřeba vyměnit tiskový válec, nebo kde se může brát pořád ten tonerový prášek ? Děkuji za rady a pomoc.

Odpovědi na otázku

z tych repas tonerov co kupujes namiesto originalov sa berie ten prasok.

njn, ale ono to dělá i když tam mám originální toner

mal by tam ist HP 32A valec, ked to nejakym kompresorom vyfukas a vymenis valec, das original tonery tak by to mohlo tlacit vporiadku. Ked nie, tak ti prasok popadal hlbsie a vycistia ti to v servise za velke $$$.

Pokud chcete aspoň trochu fundovaně poradit je potřeba kvalitní sken stránky jak to vypadá. Toner do této tiskárny je v podstatě jen vyvojnicová jednotka bez čehokoliv dalšího. Takže ten to dělat nemůže, jak jste si sám otestoval.