» Poradna » Notebooky

HP envy x360 15-bq100nc - názor popřípadě doporučit jiný

Ahoj mám dotaz ohledně tohoto notebooku HP envy x360 15-bq100nc.Říká se že je to jeden z mála co má v sobě CPU AMD Ryzen 5 s integrovanou grafikou AMD Radeon RX Vega 8 která je o hodně lepší než integrovaná grafika od Intelu (Intel HD 620) Ale zase se říká že nevyniká v obrazovce. Jaký máte na to názor? Vyplatí se ho koupit za těch 19-20 000Kč ? Jaké má teda ty výhody a nevýhody?Díky Jan

Odpovědi na otázku

Za tu cenu super, display je IPS, takze OK.Na CZC maji akci, zdarma dostanes tiskarnu v cene 3300

ok díky za názor