» Poradna » Notebooky

HP Envy 17-n103nc Natural Silver

https://www.alza.cz/hp-envy-17-n103nc-natural... Co myslíte podle mě lepší notebook do této ceny neseženete ? Nějaký důvod proč bych ho neměl brát ? Zkušenosti z HP ? atd. Za každý koment díky

Odpovědi na otázku

Také o něm přemýšlím. Koukal jsem na něj a myslím, že je výbornej. S HP mám osobně jen dobrou zkušenost, měl jsme tuto značku několikrát a vždy spokojenost. Bohužel jsem se nechal naposledy zblbnout a koupil jsem si LENOVO Z710 a za necelý rok jen samé problémy, včetně výměny HDD za své peníze, protože podpora stojí za ..... a jediná možnost v záruce poslat do Německa. Jelikož notebook potřebuji na práci, nemůžu ho poslat na měsíc pryč. Už bych ho nikdy nechtěl. Zkouším ho prodat a bez výsledně, nikdo to nechce. Koupil jsme ho za 23tisíc v listopadu 2014 a prodávám za 15. Absolutně žádná odezva. Tak že za mě je HP super a konkrétně tenhle kousek vypadá opravdu dobře.

Doufám, že na tom nechceš hrát hry. Na FullHD rozlišení je ta grafika slabá. ☺

chci na tom pracovat. 3D Programy CAD (atutodesk inventor atd.) . NA to by ta grafika měla stačit bohatě.

No nějaký hry to taky zkousne, na tom Lenovu mám grafiku nVidia GeForce 840M-2GB a hrál jsem na tom nejnovější call of duty, tom clancy rainbow six, mafia II a další, nebyl problém.