» Poradna » Notebooky

HP EliteBook 8470p - zapnutí touchpadu

Zdravím, nedopatřením se mi podařilo na notebooku HP EliteBook 8470p vypnout touchpad, mohl by mi někdo poradit jak touchpad znova zapnout. Děkuji

Odpovědi na otázku

Někde by jsi měl mít na to funkční klávesu.

Ale KDE ?

Ovládací panely - myš. Goggle ti nic neříká?

aktivace se provádí rychlím poklepáním v levém horním rohu touchpadu ( toto by mě opravdu nenapadlo)

Hlavně to poklepání musí být richlí. Úroveň obecné vzdělanosti nejde do řiti. Je v ní. I díky tobě. To poklepání bude fungovat pouze, pokud TP bude vůbec ZAPNUTÝ.

úroveň obecné vzdělanosti jde skutečně RICHLE dolů

Doporučím ,zpětnou vazbu na ZŠ !! Pane RICHLÍ

díííííííííííiky

To fakt funguje.Díky

Klepal jsem, ale NEFUNGUJE !

Jedina kloudna odpověď tady! dekuji! Funguje

stalo se mi to stejné a jsem ráda že někdo normálně stručn bez komentářů typu google napsal odpověď. google to tak lehce nenajde když nevím přesně co mám za počítač. děkuji

blbým poklepáním.. To by mě fakt nenapadlo. Problém vyřešen. mooooc dííkyyy

Díky !!! Záchrana !! ❤️

tak toto by mě zaboha nenapadlo :D :D :D :D

ty jsi moudrý žena chytrý

Díky jsem zachráněná

Děkuji moc, taková pitomost by mě nenapadla

Děkujiiiiiii !!! Konečně bez keců , řádná rada .

Diky moc..funguje..

Podobným způsobem se také deaktivuje - stiskem (1x) v tom samém místě (levý horní roh). To se mi také stalo a pak jsem hledal jak ho znovu zapnout jinak než přes nastavení.

děkuju moooc, nemohla jsem na to přijít!!!

a jak asi? když nemam mys? a na google se třeba nedostanu?...vazne inteligence

stačí pouze 2x rychle se dotknout/poklepat do horního rohu touchpadu a je to:o)

Jo, poklepání funguje. Že je to vůbec napadlo to tam dávat. K ničemu to není.

díky moc jsi král tučpadů

Nejlepší!!!!! ;D

tak asi ked si sa dostal sem tak sa dostanes aj na google tvle

Nemáš to jedno? Já google mám a díky němu jsem se dostala k téhle diskusi, kde jsem našla i odpověď, tak jsem spokojená :)

Lidé, co neodpoví a jen kritizují ty co se ptají, jsou na těchto fórech zcela zbyteční a jen tu zabírají místo a dělají diskuse nepřehlednými.

Nauč se nají slovo Google. Navíc díky Google jsem se na tuto diskusi dostal.

Nahoře nad klávesnicí je lišta se svítícími ikonami,přesně uprostřed je obdelníček svíti oranžově tak na ni klikni a ona se rozsvítí zeleně a tod je vše.

Zdravím všechny.Můj problém nastal po připojení a odpojení myši. Poklepámí v levém rohu nezabralo,ale díky příspěvku pana Fanouška jsem objevil Ameriku. Netušil jsem totiž,že ty svítící ikony v horním řádku jsou aktivní a neplní pouze informativní charakter.Mám NB teprve týden a prozatím jsem se spokojil pouze s tlačítkem On/Off... Zmačknul jsem tedy dle rady oranžový obdélníček, ten zezelenal a Touchpad světe div se opět funguje.Chytrá mašinka Díky moc!!!

Přesně ten samý případ se stal dnes mě...díky díky Fanoušku ))))

Moc děkuji za pomoc. Kočička se mi prošla po klávesnici a já s pomocí myši hledala v nastavení touchpadu v ovládacích panelech, a nedařilo se. Netušila jsem, že je řešení tak jednoduché. Díky moc.

Díky pomohlo

tak u mne zadne poklepani nepomohlo... Mam HP Specvctre 360 a jsem totalne v pr... a dokonce ani podpora HP na moje dotazy nereaguje.... SILIM!!!!

Pokud nepomůže poklepání, zkus tohle:Klikni na STARTDo pole, kam se dá psát, napiš "MYŠ"Klikni na položu MYŠ, co se zobrazí.Dále klikni na záložku NASTAVENÍ ZAŘÍZENÍ.V seznamu vyber položku TOUCHPAD nebo LUXPAD nebo podobné. Následně klikni na AKTIVOVAT a potom na POUŽÍT.Snad to pomohlo. HEZKÝ DEN VŠEM

Jee super!MOC DIKY-toto jedine mi pri odblokovani ZAFUNGOVALO!!! 🖒👏

U pristroju ACER se jedná o klávesu F7. Je tam i patřičný obrázek.