» Poradna » Mobily

Hp elite x3

Chci koupit hp elite x3. Budou na něj pokračovat upgrady, nebo je microsoft ukonči jako pro acer? nebo je výhodnější koupě lumia 950xl? Mohli by jste udělat větší recenzi v Computeru na hp elite x3. Díky.

Odpovědi na otázku

U mobilnich Windows nemas zadnou jistotu. MS to v podstate zarizl a je jen otazkou casu, kdyz prestanou aktualizace vychazet uplne, bez ohledu na pristroj. V dnesni dobe kupovat cokoli s mobilnimi Windows je sazka do loterie. Ja bych se to nebal nazvat vyhozenymi penezi.