HP dx5150 Microtower - Athlon 64 3200+

Dobrý den,
mám na Vás skromný dotaz > je možné upgradovat sestavu HP Compaq dx5150 Microtower - Athlon 64 3200+, 160GB, 512 MB RAM, WIN XP Professional > jde mi o grafickou kartu; procesor a v neposlední řadě RAM « zdroj »
děkuji
jsem s podravem
Klopar

Popis zboží

Technická specifikace
Instalovaný operační systém: Microsoft Windows XP Professional SP2
Procesor: AMD Athlon 64 3200+
Čipová sada: ATI RADEON XPRESS 200
Typ paměti: DDR1-Synch DRAM PC-3200
Standardní paměť: 512 MB
Rozšíření paměti: rozšiřitelné až na 4 GB prostřednictvím čtyř standardních slotů
Maximální paměť: 4 GB DDR1-Synch DRAM
Interní jednotka pevného disku: 160 GB
Rychlost pevného disku: 7 200 ot./min
Pozice pro externí jednotku: 2 externí 5,25 palcové a 2 externí 3,5 palcové
Interní pozice jednotek: 2 interní 3,5 palcové
Disketová mechanika: 1.44MB Floppy Drive MT
Jednotka DVD+-RW: 16X DVD+/-RW Drive (LS/DL/DF)
Řadič pevného disku: Pevný disk SMART III Serial ATA 1,5 GB/s
Typ skříně: Microtower
Grafický adaptér, sběrnice: Standardní porty VGA a DVI-D
Rozšiřující sloty: 2 standardně vysoké sloty PCI, 1 standardně vysoký slot x1 PCI-E a 1 standardně vysoký slot x16 PCI-E
Zvuk: Integrovaná zvuková karta Realtek AC97 s prvotřídními interními reproduktory
síťové rozhraní: Integrovaná síťová karta PCI-E Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP
Ovladač LAN: Microsoft Windows NT 4.0, Microsoft Windows 98, Microsoft 2000, Microsoft XP, Linux 2.2, Linux 2.4
Fyzické zabezpečení: Zámek kabelů Kensington, podpora bezpečnostní smyčky krytu, volitelné integrované bezpečnostní řešení TPM
rozměry (š x h x v): 17,5 × 42,0 × 36,8 cm
Hmotnost: 11 kg
Požadavky na napájení: Vstupní napětí 90 – 132 / 180 – 264 V, 50/60 Hz, manuální nastavení vstupního napětí 115 V / 230 V
Rozsah provozních teplot: 10 až 35 °C
Rozsah skladovacích teplot: -30 až 90 °C
Vlhkost, mimo provoz: 10 až 95 % relativní vlhkosti
Rozsah provozní vlhkosti: 10 až 90 % relativní vlhkosti

Odpovědi na otázku

Neviem co presne sledujes otazkou "je mozne upgradovat", tak zatial iba strucne:
- Na socket 754 uz lepsi procesor asi nezozenies ako Athlon 64 3200+
- Ramky upgradnes aj zozenies v pohode, akurat za ne das 2-3 krat viac pri novej zostave, kedze su iba DDR1
- S novou grafickou kartou by si problem nemal mat, kedze mas PCI-E x16

oprava: 2-3 krat viac AKO pri novej zostave :)