» Poradna » Ostatní

HP Deskjet F2180 All-in-One netiskne z Wordu 2016

Zdravím. Neřešil někdo problém s tiskem HP Deskjet F2180 All-in-One ve Windows 10? Při tisku z Wordu se tiskárna rozjede, předstírá tisk ale inkoust nikde, čistý papír. Při tisku z poznámkového bloku je tisk ok. Černá náplň je ok. Zkoušel jsem tisk i z notebooku s poslední ver. Win 10 a stejný problém. Děkuji za radu, než poletí na SD.

Odpovědi na otázku

to je uplna blbost. Tlaciaren nevie, ci tlaci z wordu alebo wordpadu, bud tlaci alebo netlaci.

1. pri odpojeni z pocitaca, kopiruje spravne?

Nebudu hledat na stránkách výrobce, ale:- předpokládám multifunkci: Jde kopírovat?- tiskne jiné dokumenty z jiných programů, jako třeba pdf, obyčejný text z Notepadu, apod?- pokud jde, jsou VŮBEC nainstalovány ovladače?- jak funguje ze spuštěného jiného os?

Píšu snad srozumitelně. Z notepadu tisk ok a tisk z jiného PC- notebooku se stejným problémem.

Tak srozumitelně, pokud tiskárna tiskne z jedné aplikace a z jiné ne, tak to ASI NEBUDE CHYBA tiskárny!Také se mi stalo, že MSO 2010 se zbláznil a z Excelu nešlo tisknout, přitom šel tisk do virtuální pdf tiskárny a příslušné pdf potom normálně vytisknout. Pomohl restart os.

Ano, potvrzuji nejčastější důvod proč tiskárna z některých aplikací netiskne (špatně předvolená tiskárna).

tazatel ale pise, ze tlaci = papier sa normalne posuva, hlava sa presuva cez papier.. iba nedava atrament. A to je kravina, aby z inej aplikacie atrament davala. Ta tlaciaren ma tak milion rokov, nahradil by som ju novou laserovou ciernou multifunkciou.

Tož Notepad tiskne jen z černé kartridže a Word míchá černou z barevné kartridže.Takže máš tu barevnou prázdnou nebo ucpanou.