Hp deskjet 656c

Dobrý den,koupil jsem si renovovanou kazetu HP 49 pro tiskárnu hpdeskjet 656c místo původní,vyschlé.Tiskárnu jsem používal asi půl roku jen s černou náplní,barevná tam zůstala,ale netiskla.S tiskárnou jsem nic nedělal.Po výměně barevné kazety mi stále tiskne černobíle,tu barevnou kazetu nepoznává,při vyrovnání tiskových kazet mi píše,že není nutné,protože v zařízení je jen jedna tisková kazeta(nepoznává ani původní kazetu).V konfiguraci mám dvě tisk.kazety.Kontakty jsem na kazetě i v tiskárně jsem očistil lihem a přeinstaloval jsem ovladače a stále bez úspěchu.Proto Vás prosím,jestli o radu,co mám udělat,aby tiskárna poznala tu barevnou kazetu a tiskla i barevně.

Odpovědi na otázku

Koupit novou barevnou kazetu a bude tisknout.

nebude ... je to nekde v nastaveni, ale ted si nevzpomenu kde (uz je to nejaky ten patek, co jsem tuhle tiskarnu mel)

ovládací panely - tiskárny a faxy - prav.myšátkem na předmětnou tiskárnu - vybrat Vastnosti - předvolby tisku - papír a kvalita - a tady dát "tečku" do barva - OK - a je to.ENJOY!   BADY1

mezi slušnými lidmi bývá dobrým zvykem říci rada pomohla/nepomohla a slovo děkuju taky není k zahození....B1

Děkuji za lekci,tudíž děkuji za poskytnuté rady.Ještě jsem nic nezkusil,protože jsem se teprve nyní dostal k počítači.Tak zkusím vaše rady.

uz tady na ty poradne pobyvam nejaky ten patek a odpovedi, natoz podekovani jsem se dockal ... ze bych to na prstech jedne ruky spocital .. si casem zvyknes

Dík za rady,ale nakonec pomohlo párkrát vyndat a zpět zandat kazetu do držáku a ejhle už to vše poznává a hlavně tiskne.Asi kontakt?!Dík za rady a omlouvá se,že jsem se hned neozval,po přidání dotazu jsem byl odvolán a dostal jsem se sem až dnes.

TO:hurry2Slovem opravdovýho chlapa může být klidně i omluva...na své cti tím nic neztratí....spíše získá...a to se bere.Takže nabízím v pohodě přátelské podání tlapy na závěr.Hlavně že se ti zadařilo a teď už budeš vědět i cestu k nastavení.Pěkný den.ENJOY!   BADY1