» Poradna » Notebooky

Hp desk advantage 5075

Dobrý deň,prosím o radu,mám mesiac uvedenú tlačiareň,fungovala cez Wifi,tlačila,ale teraz prestala tlačiť,s tým,že vypisuje odkaz Servis st. v priehradke.Náplne atramentu sú plné.Stlačením ok sa tlačiareň pokúša spustiť proces obnovenia,ale stále vypisuje tento istý odkaz,nedá sa vytlačiť ani skúšobná strana.Okrem toho sa tlačiareň nedá správne vypnúť,stále bliká a uvádza,že sa vypína,aj celú noc.Takisto režim spánku nevypne tlačiareň ani po 2 hodinách.Už som aj znovu nainštalovala softwer a nič.Ďakujem za radu.Možno bude jednoduchá,ale ja som v tomto analfabet...

Odpovědi na otázku

Kdyz mu tiskarna HP stale blika a netiskne odpojim ji na 2 minutky od elektriky i kabliku vedoucimu k PC. Nemam pripojeni k wifi. Od site ji odpojit muzes taky

Kontaktuj servis HP.