» Poradna » Programy

HP CQ50

Takze problem je v tom ze jeden znamy si kupil notebook HP CQ50 presnejsie CQ50-110EC a zdalo sa mu ze to islo pomaly s vistou co k tomu mal, a povedal si ze tam hodi windows xp, lenze si nespravil zalohu s visty ako logika kaze, a az ked mal nainstalovany XP zistil ze HP neposkytuje ziadny ovladac pre windows xp pre dany produkt, co s tym teraz ?, Notebook eje kupeny v supermarkete, da sa nejakym sposobom dostat k recovery dvd pre dany notebook ? Ked som bootol z windows xp na cd tak vidim ze tam su stale 2 disky, pricom jeden ma 7 GB, zrejem tam je ulozena instalacka pre tu vistu, ale neviem ako mam s nej nabootovat

Odpovědi na otázku

takze som zistil ze sa da ziskat recovery cd od HP, ale bude to trvat cca 14 dni, nevie niekto ci sa to da stiahnut niekde inde ? lebo na HP sa to stiahnut neda

sformatovat disk na prazdny a zaniest do supermarketu na reklamaciu

no to snad nie, uz len preto ze preslo par dni, keby ze to je jeden den tak snad, ale ja osobne by som to aj tak takto neurobil

preco ? dostane na vymenu druhy s vistami a nebude sa s tym trapit. je chyba vyrobcu, ze nedodal k notebooku recovery dvd alebo ze jasne neupozornil na potrebu jeho vytvorenia pri prvom starte

ja poznam HP notebooky takze viem ze pri starte to chce vytvarat DVD recovery, resp cd, ale on to zrejme proste ignoroval, a tiez viem ze program jasne upozornuje ze sa to da vytvorit len raz