» Poradna » Notebooky

HP Compaq 6820s problem se zapnutim

Dobry den, dostal se mi do ruk stary notebook HP Compaq 6820s, Notebook funguje v tom problem neni, jen mam problem stim ze kdyz notebook zapojim do nabijecky ihned se zapne sam od sebe, nevite v cem by mohl byt problem? Kdyz je nabijecka po vypnuti zapojena, lze ntb zapnout tlacitke. Vim je to prkotina, jen bych chtel vedet co to muze zpusobovat. Nabijecka neni originalni, ale univerzalni 19V 90w, ale problem byl i u originalni kdyz jeste fungovala. Zaseknute tlacitko zapinani neni. Baterie v notebooku je K.O, problem mam i kdyz tam baterie neni. Je tam win 7 64bit, ale system neni dulezity. Pri startu mi to pise chybu v nastaveni casu, takze je treba v Biosu cas nastavit, ale po opetovnem zapnuti opet chyba casu, to zpusobuje cmos baterie, tu jiz mam doma novou a pujdu ji vymenit, je mozne ze je to cmos baterii? Dekuji za vase postrehy.

Odpovědi na otázku

Problem vyresen.

Výměna cmos baterie?

V BIOSu zapnout po připojení napájení..?U některých jiných jsem to viděl.