» Poradna » Notebooky

HP 8470p nefunkční power button

Zdravím mám notebook HP EliteBook 8470p s nefunkčním tlačítkem power. Dříve šlo pak šlo jen na stisknutí ze strany a těď už nejde vůbec. Nechci notebook rozebírat potřebuji ho pořád. Těď zapínám přes tlačítko v DOCK stationu ale to je velmi nepraktické. Je nějaká možnost jak jinak zapnout notebook? Nenašel jsem v biosu žádnou možnost :/

Odpovědi na otázku

Bez rozebírání není a u 6tiletého NTB čekejte že odejde něco dál.

Koupit díl a vyměnit. Rozebrání bych se nebál. Servis se u starších strojů nevyplatí.

Rozebrat a tlačítko vyměnit (stojí pár korun). Možná by šlo i opravit.

čekal jsem že to půjde nějak přemapovat na nějakou kombinaci nebo zapojením napájení :/ no asi teda budu muset rozebrat no..