» Poradna » Windows (a jiné OS)

HP 8200 a instalace Windows 10

Dobrý den, nesetkali jste se někdo u PC desktop HP 8200 při instalaci Windows 10 Pro s touto hláškou ? Systém windows nemůže aktualizovat konfiguraci spuštění počítače. Disk je ok, RAM OK, instalcni take OK. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Čistá instalace Windows 10?Nebo upgrade z Windows 7?Pokud je to HP Compaq 8200 Elite Microtower Windows 10 tam jde normálně nainstalovat.

Ano jedno. A to je vyzkoušené na 2 PC. Nevím, zda je něco špatně nastaveno pro W10 v Biosu.

Dělám čistou instalaci a model je HP 8200 Elite Small Form Factor.

A smazal jsi opravu celý HDD?viz. příspěvek od NomisCodeSmazat úplně všechny oddíly, vytvořit jeden nový a upozornění, že se to rozdělí samo dát OK.Ten vytvořený - systémový nechat na pokoji Ten vytvořený - primární zformátovat a ihned začít instalovat https://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/all/s...

Ano, tak jsem to dělal, dle toho postupu a také nic.