» Poradna » Programy

HP 6715b ovladače (problem s ovladacim panelem)

Nedari se mi zprovoznit dotykovy ovladaci panel pro aktivaci wifi,bluetooth a ovladani hlasitosti.U hlasitosti dotykový panel funguje, (pri dotyku se rozsviti) ale hlasitost neovlada.Nejde ani uplne vypnuti zvuku pomoci dotykoveho panelu. Pri pokusu o zapnuti wifi dotykovy panel ani neblikne. Problem mam od doby kdy jsem notebook preinstaloval. Jako operacni system pouzivam XP Home edition. Notebook mam pomerne kratce, bohuzel jsem nestihl vytvorit zalozni DVD. Diky.

Odpovědi na otázku

welcome.hp.com ...

A nie su wireless radio a bluetooth radio zablokovane v biose? Sedim pri 6715b a som si isty, ze aktivacia (rozsvietenie) wireless nemusi suvisiet s ovladacmi.

na tohle jsou tlačítka na NTB, obzvláště na HP. s biosem to nemá nic společného, stačí zapnout ten modul...
čili hledej tlačítko

Ahoj, tlačítko jsem našel v tom problém není. neumim ho ale nijak aktivovat, vůbec nereaguje.

V biosu už jsem se díval. Mám všechno aktivované.

a máš tam na to nain. ovladače? instaloval jsi je po instalaci systému?

Ahoj,
zkus aplikaci Quick launch buttons...je dostupná na webu HP. Pokud toto nepomůže tak to může být i hardwarová záležitost. ÚPLNĚ stejný problém jsem měl taky (akorát se zjevil z ničeho nic). Řešil jsem to všelijak. Nakonec jsem zašel do HP servisu a tam mi hned rozšrouboval klávesnici a byl tam vypadlej konektor. Od té doby vše OK.

Čau, jen se připojim do diskuse, mam Pavilion DV5-1030ec. Jako fakt vybornej notes kvalitní zpracování, ale dost mě štve dotykový ovladač (teda ten sám je celkem v pohodě), ale to co se začne dít na displeji, už dvakrát se mi to kompletně zaseklo- ukáže se okno s hlasitostí a začne problikávat a nechce se zavřít ovladač přestane reagovat, a začne naplno makat procesor. Nepomůže ani restart pořát to okno vidim před sebou a brání mi ve veškerý práci, /nejde přes něj klikat/. Pomohlo až obnovení systému, ale dnes se mi to objevilo znovu a nevim co s tím a přeinstalovávat to už nechci. Kdybe nekdo měl něco podobnýho poraďte jak na to

HW porucha je samozrejme mozna. S biosom to vsak suvisi zasadne. Ak v nom zakazem wifi a bluetooth, tak po spusteni systemu dotykovy wifi spinac nezapnem ani po znamosti. Vyskusane na 6715b.

co to je za výplod? samozřejmě zakážu v BIOSu a nefunguje. ale jak může někdo něco zakázat v biosu, když ani neví co to je? (viz dotaz)
problém je s ovladači nebo s hlavou