» Poradna » Notebooky

Hp 4730s

Ahoj lidi,chtěl bych se zeptat, v počítačích jsem úplnej retard, dal jsem ho kamošovi, aby mi přeinstaloval windows, ale asi vymazal i recovery a teď se snažíme, ale marně shánět různý ovladače přes hp support, ale vůbec žádný skoro nejdou, hlavně na grafickou kartu... Nevím co s tím... Musím to dávat do HP servisu, aby mi to přeinstalovali?Díky moc.V

Odpovědi na otázku

To mi prave neslo ty jo Zkousel jsem snad vsechny

Nemůžete vybírat všechny.Vybrat musíte podle nainstralovaného operačního systému a grafiky - Intel/ATI.

Vidím to dát k někomu, kdo se vyzná

Stahuj.cz tam si zdarma stáhni --Driver Booster 3 -- nainstaluj a spust a dej všechno opravit po dokončení restart a máš vše a zadarmo

Je to tenhle? https://www.alza.cz/gaming/hp-probook-4730s-d... Pokud nahodíš Windows 8/10 tak jedinej ovladač co budeš potřebovat je ke grafice.http://support.amd.com/en-us/downloadDole,notebook graphics,Radeon HD series, Radeon HD 6xxxM series a pak si vyber OS

Pokud máš notebook zakoupený s operačním systémem Windows 7, tak si zavolej na HP podporu a zdarma ti do 5 dní pošlou recovery DVD k tvému notebooku. Na jednom DVD máš operační systém, na druhém DVD pak ovladače.Na podpoře po tobě budou chtít sériové číslo notebooku, part číslo notebooku, pro jaký OS na něm máš nalepenou licenci a jazykovou verzi.

Zdarma? To HP věříš..

Loni to ještě zdarma fungovalo. Jeden den odpoledne jsem tam zavolal, nahlásil údaje, které zmiňuje kolega výše a světe div se, druhý den mi dorazil balíček, kde byly dvě DVD. Je pravda, že instalační disk Win 7 byl bez SP, na druhou stranu taky bez HP balastu.