» Poradna » Notebooky

HP 255 G4 černobílý display

Dobrý denPři utírání prachu jsem něco nechtěně odmáčknul a nyní mám jen černobílý display.Při restartu je všechno barevné až do okamžiku, kdy najede Win 10 tak obrazovka je jen černobílá.Zkoušel jsem jen reinstalaci grafické karty, nepomohlo to....Poradí mi někdo prosím co s tím?Předem moc děkuju.

Odpovědi na otázku

-kompletní reinstalace systému a pak reklamace a doufat že ono "nechtěně odmáčknul" si pořádně nezaplatíte. Protože auto servis také nezajímá jestli jste boural chtěně nebo ne.