HP 1050 chyba alternativní tiskové kazety

Dobrý den, několik měsíců jsem bez problému užíval kompatibilní alt. kazety. Teď mi nefungují :1) napíše to něco o neorigo kazetách a jestli je chci používat - ano chci, ale po chvíli se rozbliká kapička (indikátor na tiskárně a tisknout nelze.2) po zapnutí blikají indikátory kazet a tisk nelze3) občas pomůže kazety vyndat tiskárnu vypnout čekat den a pak to čas od času 1/2 hod jedeprosím o radu popřípadě jakou tiskárnou ji nahradit aby se dala eko plnit, bez chyb. hlášek a nervů. Děkuji

Odpovědi na otázku

Boli nesprávne plničom zresetované.http://www.naplnedotlaciarni.sk/index.php

A jak je zresetuji??? Když vše odpojím tak se chvilku tváří v pořádku zvládnou i tisknout. Používám kazety od PRINK 598xl a 599xl. doteď nebyl problém.

To už nejdou reklamovat ? Slušný dodavatel dává dva roky záruky a v případě problémů vymění za jiné.

Reklamace by šla pokud už bych je neplnil.

Takže vypadá to že problém vyřešen :D . 1)odpojit tiskárnu2)Kompletně jsem vymazal veškerý instalovaný HP sajrajt (HP support, HP update, driver)3)Zamést stopy po HP v registrech4)připojit tiskárnu5) ŹÁDNY INSTAL CD/DVD, pouze automatická instalace ve windowsotestováno na 240 stranách seminárky - tisk bez problému OS win 7 věřím, že tento postup bude fungovat na všechny HP deskjety :D Dám vědět jestli funguje na 100%, ale už teď to vypadá dobře.

Takže teď jsem došel domů tiskárna vytiskla 1 dokument (30 listů), naskočila kapička na tiskárně u černé barvy, ale stačilo kazetu vyndat a zase vložit a je to ok.Takže nikdo neinstalujte k alternativkám HP soft. :D

Chybou bolo, že si najprv nenechal po pripojení tlačiarne nainštalovať z Internetu nielen ovladače HP, ale aj posledné záplaty určené Windowsu. Až následne, z CD/DVD si mal inštalovať doplnkový program z kuchyne HP. Totižto na CD sa nachádzajú prastaré, neaktualizované drivery.

Mno aktualizace mám komplet. V seznamu instalací mám nekonečnej seznam, kterej přibývá každým dnem. Pokud by byla chyba v záplatách nefungovaly by alternativky od začátku a ne až po cca 5 měsících

A drivery jsem stahoval aktuální z netu, jelikož jsem CD nemohl najít - tiskárnu mám cca 2 rok a CD je dost malá věc.