» Poradna » Mobily

Hovory Xiaomi MI6

Mám 4 měsíce nový mobil Xiaomi MI6. Zlobí posledních 14 dní: vytočím hovor nebo ho přijmu slyšíme se 10 sekund pak hovor (zvuk) skončí a na displeji běží v minutách dál ,ale neslyšíme se. Ukončím hovor ,zavolám znovu a vše funguje bez přerušení. Již 14 dní každému volám 2x. Nebo on mně. Nejdřív jsem restartovala , pak vypnula senzor přibližování k uchu, nakonec tovární nastavení, ale nepomohlo. Víte prosím co s tím? Děkuji. Iva

Odpovědi na otázku

1. zazálohovat a zkusit harf resethttp://www.hardreset.info/devices/xiaomi/xiaomi-mi-6/2. vyzkoušet jinou SIM3. reklamace