» Poradna » Mobily

HotSpot

Zdravím chci se jen zeptat. S kámošem jsme si chtěli zahrát online hru ale on neměl data tak jsem mu zapl hotspot. Kamarád stahuje hry z velmi pochybných stránek a je pravděpodobný že má zavirovaný telefon. Když jsem mu poskytl hotspot nemohl jsem se infikovat virusem? Díky za odpověď a sorry za asi hloupý dotaz

Odpovědi na otázku

Zdar,tak určitě nic takového z jeho mobilu nehrozí.

Na 99,99% ne.

Jestli jsi se od kamaráda nemohl infikovat virusem nevím.Jestli teda kamarád nemá Covid Advantage 365.