» Poradna » Web a internet

Hotspot

Dobrý denMám problém s připojením na jeden konkrétní hotspot... Nejde mi to jenom na telefonu na notebooku se připojím i na jiném telefonu.... Když se zkusím připojit na jiný tak to jde bez problémů... Nevíte někdo čim to může být? Díky za rady

Odpovědi na otázku

Možná problém s kanálem 12/13, který se v Evropě používá, ale některá zařízení určená pro USA ho neumí zpracovat.

Ale když hotspot restartuju tak se připojím bez problémů po druhé když se odpojím a chci se znova připojit tak už se ne připojím

změn kanal jak radí kolega, popřípadě šifrování. mělo by tam být AES, a vymaž si sit z mobilu a připoj se znovu s heslem.pokud ten mobil jede na wifině jinde není KO

Jsem tak trochu lajk v tomhle nevím kde to najít a změnit...