» Poradna » Počítačové sítě

Hotspot

Zdravím,chtel bych se zeptat,jestli tu ma nekdo fungujici navod na vysilani hotspotu ze stolniho pc.Zkousel jsem navod z YT ale nefunguje.

Odpovědi na otázku

Potřebuješ jistý HW a k tomu bývá přiložen návod...

HW: ZD:MSI 970 gamingGPU:gtx 1050 tiCPU:AMD FX 837016Gb RAM

Dobře, ale já měl na mysli HW, který bude tvořit ten hotspot. Nebo co vlastně myslíš tím hotspotem?

Proste mam namysli aby mi stolnak vysilal wifi jako to dokaze notebook

A právě proto potřebuješ potřebný HW, tedy nejspíš něco do USB, co Ti bude vysílat wifi.

Sice sem to nikdy nezkoušel.Co vím, někde sem četl,že přez zapojený kabel (internet) od modemu atd se udělá hotspot.

Tak teď nevím, jestli si děláš legraci, nebo jsi jen neznalý problematiky. V druhé případě to svěř někomu, kdo tomu rozumí. Ne vše se dá dělat podle videí z youtube.

máš v tom PC wifi? pokud ne, jak si představuješ že bude tu wifi síť vysílat?

Však píše, že kabel mezi PC a modemem