» Poradna » Počítačové sítě

Hotspot wifi

Dobrý den prosímvás chci se tu s vámi poradit jelikož sítím vůbec nerozumím, proto předem prosím aby jste se mi nesmály. Prosím vás potřebuju vyřešit problém se slabým signálem wifi, spodní patro domu je celé pokryté signálem ale horní patro chytají jen notebooky..napadlo mě že bych mohl zkusit přemostit signál wifi do lanu z lanu přez kabel do routeru a ten by mi signál vysílal po celém horním patře, je to blbost ? nebo je to možné? předem děkuji všem za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

lepsie riesenie je natiahnut kabel ak sa da od povodneho routeru na druhe poschodie a tam osadit wifi AP budete mat dve wifi v dome, mozu byt aj s rovnakym nazvom

Možné to je, ale je to hloupost. Lepší je natáhnout kabel do 2. patra a tam dát další AP. Jedině to je korektní a spolehlivé řešení.

Smerova antena na pude namirena dolu