» Poradna » Notebooky

Hotspot v notebooku

Dobry den chtel bych se zeptat pro mi nede zapnout hotspot v notebooku kdyz ho chci zapnout tak mi to napise odkaz na to: https://ctrlv.cz/X3rB

Odpovědi na otázku

Už se na toto ptalo hodně lidí. Důvodů může být hned několik, ale vinil bych z toho pouze 1 komponentu a to je wifi karta. Ano v notebooku máte wifi kartu ať je ten notebook starý 2 nebo 10 let. V dnešních noteboocích bývá často integrovaná na základní desce notebooku, ale to je vedlejší. Problémy mohou být 2:1. Máte notebook staršího data výroby a ten má wifi kartu, která ještě nepodporuje hotspot.2. Na vaší wifi kartě odešel vysílač wifi signálu. U obou těchto problémů to znamená v podstatě jedno řešení a to koupit novou wifi kartu.