» Poradna » Web a internet

Hotspot na mobilu-spotřebovaná data u každého zařízen.í

Dobrý den.Neznáte nějakou aplikaci,která zobrazí spotřebovaná datana hotspotu u každého zařízení zvlášť?Mám Android 8.0 .Díky za pomoc !!!

Odpovědi na otázku

Ne něco takového na telefon bez roota nebude .

asi tak - musela by to sledovat přímo ta aplikace hotspotu. třeba takové jsou, zkusu pohledat...

jaké značkové ? hotspot je základní funkce telefonu co má od výrobce. To není appka co instaluje zvlášť. To by muselo fungovat jako firewall\proxy a to opravdu na androidu bez roota nedá.