» Poradna » Web a internet

Hosting pro obfs4 bridge (TOR)

Ahoj, delší dobu provozuju obfs4 bridge z domací IP, ale chtěl bych trochu pustit žilou propustnosti. Neznáte někdo nějaký český hosting, který tyto služby neblokuje jako např. Wedos? Ať už se jedná o serverhousing, kde bych mohl pustit rovnou relay bridge, nebo virtuální mašinu.Prosím, pokud nemáte k tématu co říct, neplýtvejte svým časem a energií.

Odpovědi na otázku

"osting, který tyto služby neblokuje"tak pokud chceš serverhousing tak tam ti snad nikdo nic neblokuje ne ? Co si tam dáš za počítač a co si na něm pustíš je jen tvoje věc. Jak by řekl klasik.. "zaplať si pivo a kecej si co chceš"

WEDOS TOR neblokuje. Neblokuje ani EXITy pokud vím. Sám mám na VPS u WEDOSu TOR bridge s obfs4 a funguje vše skvěle už roky...