» Poradna » Počítačové sítě

Hosting pouze pro sledování návštěvnosti

Zdravím, mám doménu, kterou chci využít až později a zatím chci jen sledovat návštěvnost, existuje nějaká služba na kterou když přesměruji web pomocí DNS tak tu návštěvnost získám?děkuji

Odpovědi na otázku

Nějaká služba... Prostě musíš mít obsah, na který bude Google a spol posílat lidi.Zdůrazním, že tam musíš mít stejný typ obsahu jako plánuješ v budoucnu, protože například pornofilmy zdarma ti nejspíš návštěvnost zajistí, ale když potom změníš obsah stránky na výklady bible, tak asi návštěvnost okamžitě zmizí a budeš si muset počkat na jiné návštěvníky.

Doména bez webu žádnou návštěvnost nemá.