» Poradna » Programy

Horror Hry

Zdravim chtěl jsem se zeptat na novější hororové hry.Jakou by ste doporučily ? Hrál jsem Amnesii, Fear1-3,Penumbru a nechci slyšet něco jako Resident Evil, protože i fear 3 už je slabota. Předem díky.

Odpovědi na otázku

Zrovna tyhle jsem ti chtěl doporušit :D ,zkus Fallout 3 ,Dead Space 1-2 ,bioshock a možná dead rising.

Doporučuju Condemned grafika slabší, ale zase je to pořádnej horror

Zkus Red Faction Armagedon - neco jako Dead Space

Stojí za to i Half life 2 i když se tooh už tolik nelekneš :)

Doom 3 :) Starší, ale pořád fajn (jen nesmíš tyhle hry procházet jako časovky)

Já chci taky nějakou. Požadavky. česky,zadarmo a abych ji uměl hrát!

Vetřelec vs Predátor.

Dobrý den, hledám jednu starou gamesu ale nemůžu si vzoomenout vím že tam byli nějaký malé příšery co chodilo po zemi a skákalo to lidem na hlavu. Určitě si někdo vzpomene předem dík