» Poradna » Programy

Horlivý antivir

Antiviry,který jsem vyzkoušel(avast,avg,kav,momentálně nod)jsou nějak "dementní".Každý druhý program(ZPS9,Translator,Photoshop..),instalačka včetně oficiálních ovladačů na grafiku,některý hry(třeba CoD4,Halo od Krosoftu...)je pro ně neznámý vir a zablokuje ho.Musim pak dávat všude vyjímky a to mě naprosto vytáčí.
Má s tím někdo nějaký dlouhodobý zkušenosti?Třeba vypnout heuristiku?Tou se zas vývojáři prsej,jak je ten jejich soft super a jak mu neunikne ani myš.Ale zatim je antivir pro mě ten nejškodlivější program.

Odpovědi na otázku

Jeden vysoce cenný, jakoliv vynucený, příspěvek. Dobrý FW, nejlépe se sandboxem, to naprosto v pořádku vyřeší.

chce to používat automatický režim a ne ten paranoidní, který obtěžuje uživatele

Jak ho v nodu nastavim?